Opaski z NADRUKIEM

opaski z nadrukiemOpaski z nadrukiem to w zasadzie już standard. Na naszym rynku można znaleźć firmy sprzedające opaski już w ilości nawet 10 sztuk co powoduje, że wiele osób zamawia sobie opaski bez nadruku we wszystkich kolorach a potem wykorzystuje je do wejścia różne imprezy.


Sposoby personalizacji opasek na rękę w zależności od rodzaju opaski.

opaski z nadrukiemmSITODRUK – to najlepsza metoda. Odpowiednio wykonany nadruk jest trwały, dobrze widoczny i bardzo ciężko go podrobić. Stosowany jest z powodzeniem do wszystkich oferowanych przez nas opasek na rękę.

 

NADRUK CYFROWY – główną zaletą jest to, że na białej opasce można wykonać nadruk w pełnym kolorze. Nie tak trwały jak sitodruk. Aby był wykonany prawidłowo wymaga zastosowania specjalnych drukarek, które nie wytwarzają wysokiej temperatury i drukują trwałe obrazy.


Co zrobić aby zamówić opaski z nadrukiem?

Aby zamówić opaski z nadrukiem wystarczy do nas napisać lub zadzwonić na podane poniżej dane. Po otrzymaniu od Państwa wszystkich informacji dotyczących Państwa oczekiwań dotyczących wyboru opaski i nadruku wykonamy wizualizację Państwa opaski na rękę. Jeśli nie mają Państwo własnego logo czy gotowego projektu – żaden problem. Zrobimy prosty projekt GRATIS!

 

 

Aby dowiedzieć się jakie są aktualne ceny opaski na rękę napisz info@aracena.pl lub zadzwoń +48 796 562 229

 

 

 

STRONA GŁÓWNA      OPASKI VINYLOWE       OPASKI MATERIAŁOWE       OPASKI TYVEK